07:11 | چهارشنبه 2 مرداد 1398
news
قیمت سکه ۱۵۰ هزار تومان کاهش یافت

1397/06/21

قیمت سکه ۱۵۰ هزار تومان کاهش یافت
بانکداری ایده‌ال:قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران با کاهش همراه بود به طوری که نرخ سکه تمام بهار ازادی طرج جدید ۱۵۰ هزار تومان افت کرد.

به گزارش بانکداری ایده ‌ال: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۱۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته با رقم ۴ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۲۰ هزار تومان افت نسبت به روز سه‌شنبه به ارزش ۳ میلیون و ۹۸۶ هزار تومان داد و ستد شد.

از سوی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۶۰ هزار تومان کاهش در مدت مشابه ۲ میلیون و ۱۰۴ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۱۰ هزار تومان افت به ارزش یک میلیون و ۱۰۳ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز سه‌شنبه به قیمت ۶۲۲ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۴ هزار و ۳۱۰ تومان کاهش به ارزش ۳۶۲ هزار و ۶۹۰ تومان فروخته شد.

بر اساس آمار سامانه سنا، هر یورو امروز در این سامانه ۹ هزار و ۱۸۴ تومان و هر پوند ۱۷ هزار و ۴۵۰ تومان به فروش رسید، دلار آمریکا ۱۳ هزار و ۶۰۲ تومان داد و ستد شد و هر یوان چین نیز یک هزار و ۱۵۹ تومان قیمت خورد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز

شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه

سکه امامی

۴۳۵۵۰۰۰ ۳۹۹۵۰۰۰ ۴۲۷۰۰۰۰ ۴۴۸۰۰۰۰ ۴۳۳۰۰۰۰

سکه بهار آزادی

۴۱۰۶۰۰۰ ۳۹۰۶۰۰۰ ۳۹۵۶۰۰۰ ۴۲۰۶۰۰۰ ۳۹۸۶۰۰۰

نیم سکه

۲۱۳۴۰۰۰ ۲۰۳۴۰۰۰ ۲۰۸۴۰۰۰ ۲۱۶۴۰۰۰ ۲۱۰۴۰۰۰

ربع سکه

۱۱۱۳۰۰۰ ۱۰۳۰۰۰۰ ۱۰۹۰۰۰۰ ۱۱۱۳۰۰۰ ۱۱۰۳۰۰۰

سکه گرمی

۶۲۲۰۰۰ ۶۱۲۰۰۰ ۶۲۲۰۰۰ ۶۲۲۰۰۰ ۶۲۲۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۳۵۳۲۰۰ ۳۳۶۷۲۰ ۳۵۳۲۰۰ ۳۷۷۰۰۰ ۳۶۲۶۹۰

یورو

۹۱۶۷ ۹۱۶۷ ۹۶۳۳ ۹۷۰۰ ۹۱۸۴

پوند

۱۶۴۶۰ ۱۶۴۶۰ ۱۶۰۷۱ ۱۷۴۰۱ ۱۷۴۵۰

 یوان

۱۱۲۸ ۱۱۲۸ ۱۱۳۴ ۱۲۰۰ ۱۱۵۹
دلار ۱۳۰۸۱ ۱۳۰۸۲ ۱۰۶۵۰ ۱۲۱۰۱ ۱۳۶۰۲

 

 

برچسب ها:

قیمت سکه ،نرخ سکه