07:58 | شنبه 29 تير 1398
news
تسهیلات تازه بانک ایران‌زمین

1397/10/22

تسهیلات تازه بانک ایران‌زمین
بانکداری ایده‌ال: بانک ایران‌زمین در ماه‌های پایانی سال دو طرح تسهیلاتی کارساز یک و ۲ ارائه کرده که تا سقف ۵۰ و ۳۰۰ میلیون تومان قابل پرداخت است.
به گزارش بانکداری ایده آل، در طرح کارساز یک، براساس میانگین مانده حساب قرض‌الحسنه جاری بدون دسته‌چک نزد بانک ایران‌زمین و با شرایطی تا سقف ۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود. همه اشخاص حقیقی و حقوقی برای تامین نیازهای ضروری خود در بخش خدمات می‌توانند با سپرده‌گذاری سپرده قرض‌الحسنه جاری بدون دسته‌چک حداقل مبلغ پنج‌میلیون تومان از این تسهیلات بهره‌مند شوند.
مبلغ تسهیلات معادل ۸۵ درصد میانگین مانده سپرده در دوره موردنظر است. مدت سپرده‌گذاری در این طرح حداقل چهار ماه و حداکثر ۱۲ ماه و مدت تسهیلات به میزان مدت سپرده‌گذاری است. نرخ سود تسهیلات ۴ درصد و از تاریخ ۱۵ دی‌ماه جاری تا ۱۵ بهمن‌ماه امسال در شعب بانک اجرا می‌شود. نوع عقد جعاله است. در تسهیلات طرح کارساز ۲، برخلاف طرح کارساز یک، تسهیلات پرداختی براساس سپرده مدت‌دار قابل پرداخت است. این طرح نیز در مدت یک ماه از ۱۵ دی‌ماه اجرا می‌شود. نوع سپرده در این طرح نیز، سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت با نرخ سود علی‌الحساب ۵ درصد سالانه است که برای استفاده از حداکثر تسهیلات باید ٣٧٥ میلیون تومان سپرده‌گذاری انجام شود. مبلغ تسهیلات به میزان ۸۰ درصد مبلغ سپرده تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان است. مدت بازپرداخت تسهیلات حداکثر به مدت ۳۶ ماه و نرخ سود تسهیلات نیز ۴ درصد و نرخ سود علی‌الحساب سپرده ۵ درصد است.

برچسب ها:

بانک ایران‌زمین