14:47 | پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398
news
تولیدکنندگان مهم ترین رکن تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

1397/11/18

مدیر عامل بانک صنعت و معدن:
تولیدکنندگان مهم ترین رکن تحقق اقتصاد مقاومتی هستند
بانکداری ایده‌ال:حسین مهری عنوان داشت: تولید كنندگان مهم ترین ركن تحقق اقتصاد مقاومتی هستند و تسهیل روند سرمایه گذاری، توسعه شاخص کسب و کار و رفع موانع تولید از مهمترین سیاستهای بانك صنعت و معدن است.
به گزارش بانکداری ایده آل، حسین مهری مدیر عامل و رییس هیأت مدیره این بانك كه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صبح امروز به خراسان رضوی سفر كرده است به اتفاق هیأت همراه از واحدهای صنعتی این استان بازدید می كند.
مهری با اشاره به نقش تأثیر گذار این بانك در عرصه صنعت و اهمیت حفظ و تقویت اشتغالزایی در كشور، بر ضرورت رفع مشکلات كارآفرینان تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت و قابلیت های این استان در بخش های صنعتی، معدنی و گردشگری، سرمایه گذاری در این حوزه ها از توجیه مناسبی برخوردار است و لازم است از واحدهای تولیدی كه به دلیل مشكلات نوسانات ارز و كمبود نقدینگی دچار مشكل شده اند، حمایت ویژه داشته باشیم.
وی افزود: این بانک برای تخصیص مناسب اعتبار در شرایط كنونی اقتصاد كشور در نظر دارد با بهره گیری از دانش روز و با تكیه بر اهلیت و صلاحیت متقاضیان دریافت تسهیلات در راستای تسهیل فرآیند خدمت رسانی حركت كند و تمهیداتی برای كاهش زمان بررسی و ارزیابی اعتباری اندیشیده شده به صورتی كه اختیارات شعب و سرپرستی ها افزایش یافته است تا از میزان بوروكراسی اداری در این مرحله كاسته شود و طرح های صنعتی به سرعت به بهره برداری برسد.
وی تصریح كرد: در ساختار جدید این بانك، فرآیندها در واحدهای ستادی و شعب بصورت كاملاً یكپارچه و مرتبط دیده می شود و واحدهای ستادی بیشتر به عنوان بخش كنترلی و نظارتی عمل می كنند و با اجرای برنامه توانمندسازی شعب و عارضه یابی واحدهای تولیدی، مشتریان در استان محل اجرای طرح قادر به پیگیری درخواست های خود هستند.
وی صبح امروز از شركت های الكترواستیل، مهتا توس، نیان الكترونیك، پارس سامان ایرانیان و سیم و كابل مشهد بازدید کرد و از نزدیك در جریان وضعیت این واحدها قرار گرفت و برای حل مشكلات آنان قول مساعد داد.
دیدار با استاندار، كاركنان شعب، بازدید از ساختمان سرپرستی استان و طرح های سامان داروی هشتم و الكتریك خودروی شرق از دیگر برنامه های سفر امروز مدیر عامل به خراسان است.

برچسب ها:

بانک صنعت و معدن