19:22 | يكشنبه 29 ارديبهشت 1398
news
پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

1397/12/22

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
بانکداری ایده‌ال:حسین مهری مدیرعامل و رییس هیأت مدیره بانک صنعت و معدن به مناسبت22 اسفند روز بزرگداشت شهدا پیامی صادر کرد.
به گزارش بانکداری ایده آل، حسین مهری مدیرعامل و رییس هیأت مدیره بانک صنعت و معدن به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است؛
سلام و درود بر ارواح مطهر شهدا، آنان که با گذشتن از جان عزیزشان، استقلال، آزادی و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزت و سربلندی ملت ایران را رقم زدند و بال پرواز در افلاك گشودند.
22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) است که به شایستگی روزی برای پاسداشت مقام والای شهیدان قرارگرفته و "روز بزرگداشت شهدا" نامیده شده، روزی به بلندای آسمان حقیقت و به عمق دریای معرفت و به راستی كه شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهدا، مرزبانان هماره بیدار و پیامبران حماسه انسانیت اند که رسالتی از جنس آگاهی و حركت را بر دوش ما نهاده اند.
بدون شك حركت رو به جلوی انقلاب شكوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاك و مطهر شهدای گرانقدر است، شهدایی كه با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه كردند.
در روزهای پایانی سال، عطر دل انگیز پاسداشت شهدا به مشام می رسد؛ در این تقارن به یک تاریخ رشادت و یک عمر از خودگذشتگی می رسیم و زیباترین تأویل و شرح معنی از شأن و منزلت شهدا را در فرمایشات مقام معظم رهبری می توان یافت آنجا که معظم له، خون شهیدان را تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی برمی شمارند.
اینجانب روز 22 اسفند، روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا را ارج نهاده و این روز عزیز را خدمت همه ایثارگران و خانواده های معظم و بزرگوار شهدا به خصوص همكاران بزرگوارم در بانك صنعت و معدن تبریك و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال عزت و سربلندی این عزیزان را مسئلت دارم.

برچسب ها:

بانک صنعت و معدن