05:24 | سه شنبه 1 مرداد 1398
news
آخرین نرخ طلا، سکه و دلار در بازار

1398/01/07

آخرین نرخ طلا، سکه و دلار در بازار
بانکداری ایده‌ال:قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و نرخ طلای ۱۸عیار هم ۴۲۹ هزار و ۸۴۴ تومان ارزش‌گذاری شده است.
به گزارش بانکداری ایده آل، نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با نرخ ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.


در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۸۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۲۹ هزار و ۸۴۴ تومان ارزش‌گذاری شده است معامله می‌شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با نرخ ۱۳۱۶ دلار معامله می‌شود.

صرافی‌های بانک‌ها نرخ دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با نرخ ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند. نرخ فروش دلار نسبت به روز قبل تغییری نداشته اما نرخ خرید ۵۰ تومان کاهش یافته است.

برهمین‌اساس طی روز جاری نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ نرخ خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان است. نرخ فروش یورو نسبت به روز قبل تغییری نداشته اما نرخ خرید ۵۰ تومان کاهش یافته است.

برچسب ها:

نرخ سکه ،طلا