05:48 | سه شنبه 1 مرداد 1398
news
کاهش قیمت طلا با شیب کند در سال۹۸

1398/01/18

کاهش قیمت طلا با شیب کند در سال۹۸
بانکداری ایده‌ال:رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران تاکید کرد: مردم سراغ طلای خام و آب شده نروند و به جای آن از مصنوعات طلا استفاده کنند.
به گزارش بانکداری ایده آل، ابراهیم محمدولی با اشاره به نوسانات قیمتی طلا و سکه در سال گذشته اظهار کرد: با توجه به این که در سال گذشته شاهد افزایش دور از انتظار و نوسانات بیش از حد قیمت طلا و سکه بودیم، لازم است امسال تیم اقتصادی دولت تمام تلاش خود را برای حفظ آرامش در این بازار به کار گیرند.

وی ادامه داد: اگر تیم اقتصادی دولت تمهیدات لازم را اخذ کند و پاسخگوی نیاز مردم در حوزه سکه و ارز باشد، قیمت‌ طلا در سال جاری نزولی خواهد شد البته لازم به ذکر است این کاهش قیمت‌ با شیب ملایم و به صورت پلکانی خواهد بود.

محمدولی تاکید کرد: اما چنانچه عرضه طلا از سوی مسئولان با برخی چالش‌ها رو به رو شود و یا نیاز مردم به طور کامل تامین نشود، بازار آرامش خود را از دست داده و قیمت‌ها همانند سال گذشته با افزایش رو به رو خواهد شد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان کرد: همانند سال‌های گذشته توصیه ما به مردم این است که سراغ طلای آب شده و خام نروند چراکه افراد عادی تخصص لازم در این حوزه را ندارند و ممکن است دچار ضرر شوند، بنابراین بهتر است از طلا‌‌های ساخته شده استفاده کنند.

منبع: اقتصاد آنلاین

برچسب ها:

طلا ،قیمت طلا