14:42 | شنبه 29 تير 1398
news
 بازدید از طرحهای زمزم و ذوب آهن بیستون

1398/01/21

با حضور استاندار و مسؤلان استانی كرمانشاه صورت گرفت؛
بازدید از طرحهای زمزم و ذوب آهن بیستون
بانکداری ایده‌ال:استاندار كرمانشاه به همراه سرپرستی بانک صنعت و معدن، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت، مدیریت شرکت شهرک های صنعتی و فرماندار کرمانشاه امروز سه شنبه از طرحهای زمزم و ذوب آهن بیستون که با سرمایه گذاری این بانك در مراحل نهایی اجرا می باشند، بازدید كردند.
به گزارش بانکداری ایده آل، استاندار كرمانشاه به همراه سرپرستی بانک صنعت و معدن، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت، مدیریت شرکت شهرک های صنعتی و فرماندار کرمانشاه امروز سه شنبه از طرحهای زمزم و ذوب آهن بیستون که با سرمایه گذاری این بانك در مراحل نهایی اجرا می باشند، بازدید كردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن، طرح ذوب آهن بیستون با اشتغال زایی 253 نفر و با ظرفیت سالانه 200 هزار تن شمش فولادی با تسهیلات ارزی بالغ بر 52 میلیون یورو از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است و در حال حاضر بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
همچنین طرح قوطی سازی زمزم کرمانشاه با اشتغال زایی 164 نفر و ظرفیت سالانه 829 میلیون عدد انواع قوطی دو تکه آلومینیومی با تسهیلات ارزی به مبلغ 59 میلیون و 640 هزار یورو توسط بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است.

برچسب ها:

بانک صنعت و معدن