07:32 | يكشنبه 26 خرداد 1398
news
محور اقدامات بانک صنعت و معدن، رونق تولید است

1398/03/22

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در دیدار با صنعتگران و کارآفرینان استان سمنان:
محور اقدامات بانک صنعت و معدن، رونق تولید است
بانکداری ایده‌ال:حسین مهری كمك به رفع مشکلات فعلی تولیدكنندگان برای به کارگیری تمام ظرفیت های خود به منظور حفظ تولید و اشتغال را به عنوان محور تمامی اقدامات این بانك عنوان کرد.
به گزارش بانکداری ایده آل، ،حسین مهری رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این بانك در حاشیه بازدید از چندین واحد تولیدی و در جمع کارآفرینان و تولید کنندگان استان سمنان كه صبح چهارشنبه 22 خردادماه سال 98 انجام شد، اظهار داشت: این استان مستعد شکوفایی و ارتقای سطح کمی و کیفی صنایع مختلف می باشد و با وجود مشكلاتی كه در شرایط كنونی كشور وجود دارد می توانیم با درایت و استفاده از نیروی كارشناسی بانك صنعت و معدن و تجارب صنعتگران خبره از این برهه حساس نیز با موفقیت عبور كنیم.
مهری با تاكید بر پایبندی بانک صنعت و معدن به انجام تعهدات خود در قبال تولیدكنندگان و صنعتگران افزود: بانک ها نیازمند حمایت همه جانبه دولت برای رونق تولید هستند و هم اکنون عمده نقدینگی و سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای صنعتی کشور از طریق شبکه بانکی تأمین می شود و بر دوش بانک هاست.
وی ادامه داد: پیش بینی می شود این بانک امسال 160 هزار میلیارد ریال به 2900 واحد تولیدی تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت پرداخت كند.
مدیر عامل بانک صنعت و معدن تصریح كرد: رقم پرداختی سال گذشته این بانك 120 هزار میلیارد ریال برای 2700 واحد تولیدی بوده است.
مهری عنوان داشت: باتوجه به افزایش 3 تا 5 برابری افزایش قیمت مواد اولیه این بانک تلاش می کند ضمن پرداخت به موقع تسهیلات به تولید کنندگان، شرایط اجرای طرح های توسعه را هم برای واحدهای تولیدی فراهم کند.
همچنین در این بازدید، حشمت الله عسگری معاون استاندار سمنان و احمد همتی رییس مجمع نمایندگان مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران مرتبط با حوزه صنعت در استان و مدیران بانك صنعت و معدن حضور داشتند.
رییس هیات مدیره بانك صنعت و معدن در این سفر از شركت معدنی املاح ایران، نساجی كویر سمنان، درین ریس سمنان، كویر جین سمنان، اتومبیل سازی فردا، رویان دارو، الگانت، فاتك شیمی و تولیدی شیمیائی كلران كه از تسهیلات بانك صنعت و معدن بهره گرفته اند، بازدید كرده و برای گشایش مشكلات این واحدها و تسهیل خدمت رسانی به آنان به بحث و تبادل نظر پرداخت.
حضور در جلسه ستاد تسهیل استان و دیدار با كاركنان شعب این بانك در سمنان از دیگر برنامه های سفر جاری مهری به این استان است كه اخبار مربوط به آن متعاقباً اعلام می گردد.

برچسب ها:

بانک صنعت و معدن