02:11 | سه شنبه 1 مرداد 1398
news
افزایش اختیارات سرپرستان و رؤسای شعب

1398/04/04

مدیرعامل بانك صنعت و معدن در ادامه سفر به بوشهر و در بازدید از صنایع این استان خبر داد؛
افزایش اختیارات سرپرستان و رؤسای شعب
بانکداری ایده‌ال:حسین مهری در دیدار با كاركنان سرپرستی و شعب بوشهر تأكید كرد: با توجه به تحریم های ظالمانه و لزوم تسریع در انجام فرآیند مرتبط با پرداخت تسهیلات به صنعتگران، معدنكاران و كارآفرینان اختیارات سرپرستان و رؤسای شعب كه از ابتدای سال در دستور كار قرار گرفته بود، افزایش یافت.
به گزارش بانکداری ایده آل، حسین مهری در دیدار با كاركنان سرپرستی و شعب بوشهر تأكید كرد: با توجه به تحریم های ظالمانه و لزوم تسریع در انجام فرآیند مرتبط با پرداخت تسهیلات به صنعتگران، معدنكاران و كارآفرینان اختیارات سرپرستان و رؤسای شعب كه از ابتدای سال در دستور كار قرار گرفته بود، افزایش یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن، حسین مهری رییس هیأت مدیره و مدیرعامل كه به همراه اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران این بانك به استان بوشهر سفر كرده بود، روز شنبه ضمن بازدید از صنایع استان در جمع كاركنان این بانك حضور یافته و عنوان داشت: سال 98 شرایط شبكه بانكی بسیار حساس است و لازم است همکاران در این سال كه سال رونق تولید نام گرفته است با اراده ای مضاعف برای دستیابی به اهداف و برنامه‌های بانک و حمایت از كارآفرینان و تولیدكنندگان تلاش کنند و تجهیز منابع باید اولویت نخست ما باشد.
وی در خصوص تجهیز منابع و مدیریت صحیح آن خاطرنشان ساخت: اقداماتی كه در این خصوص باید در دستور كار قرار گیرد شامل فروش اموال مازاد و تملیكی، وصول مطالبات و توسعه خدمات بانكی به منظور جذب و رضایت مشتریان است.
مهری تصریح كرد: جهت كاهش زمان اجرای فرآیندها اختیارات شعب و سرپرستی ها افزایش یافت تا در زمان بندی پروژه ها شاهد اتلاف وقت، افزایش هزینه و به تبع آن هدررفت منابع بانك نباشیم زیرا منافع بانك با منافع ذینفعان كه شامل مشتریان، سهامداران، كاركنان و به نوعی تمامی افراد جامعه می باشد، بسیار در هم تنیده است.
رییس هیأت مدیره بانك تأكید كرد: توجه به اولویت در پرداخت ها نخست شامل سرمایه در گردش و طرح های نیمه تمام است و پس از آن تأمین مالی طرح های توسعه ای واحدهای موجود ضرورت دارد و طرح های جدید تنها در صورتی كه دانش بنیان یا دارای ارزش افزوده بالا باشند، پذیرش خواهند شد افزون بر آن بحث اهلیت و صلاحیت متقاضیان، دانش، تجربه و تبحر آنان در ایجاد و توسعه شبكه توزیع و زنجیره تأمین بسیار حائز اهمیت است.
مدیرعامل در ادامه سفر به استان بوشهر به همراه گراوند استاندار این استان و دیگر مسؤلان از صنایع و واحدهای تولیدی شهرك های صنعتی بوشهر نیز بازدید به عمل آورده و در جمع كارآفرینان بر لزوم حمایت همه جانبه از صنایع استان تأكید كرد و افزود: به دنبال تحریم های ظالمانه بر علیه كشورمان مهمترین راه برون رفت از شرایط موجود حفظ سطح تولید و اشتغال در سایه مساعدت به صنعتگران است.
استاندار بوشهر نیز اقدامات بانك صنعت و معدن در تأمین مالی پروژه های بوشهر و عسلویه را مثبت ارزیابی كرده و گفت: بانك صنعت و معدن با استفاده از ظرفیت ها و توان كارشناسی كه دارد می تواند در تحقق شعار سال بسیار موفق و كارا عمل كند.
وی افزود: برای حل مشکلات فعالان تولیدی با رویکرد توجه جدی به مقوله مهم اقتصاد مقاومتی باید با حمایت نهادهای مالی به خصوص بانك های تخصصی در حوزه تولید و صنعت، برنامه ریزی های لازم صورت گیرد تا موانع پیش روی آنها بررسی و برطرف شود.
وی همچنین از واحدهای تولیدی استان درخواست كرد با توجه به استفاده از تسهیلات و منابع بانك صنعت و معدن تمركز وجوه خود را در این بانك افزایش دهند.

برچسب ها:

بانك صنعت و معدن