09:22 | دوشنبه 25 شهريور 1398
news
پیام تسلیت مدیر عامل بانك صنعت و معدن در پی درگذشت مدیرعامل بانك ایران و اروپا

1398/04/31

پیام تسلیت مدیر عامل بانك صنعت و معدن در پی درگذشت مدیرعامل بانك ایران و اروپا
بانکداری ایده‌ال:مدیر عامل بانك صنعت و معدن در پیامی درگذشت دكتر رامین پاشایی فام از مدیران تاثیرگذار و خوشنام نظام بانکی کشور را تسلیت گفت.
به گزارش بانکداری ایده آل، مدیر عامل بانك صنعت و معدن در پیامی درگذشت دكتر رامین پاشایی فام از مدیران تاثیرگذار و خوشنام نظام بانکی کشور را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، دكتر حسین مهری در این پیام آورده است:
گوهر از خاک بر آرند و عزیزش دارند/ بخت بد بین که فلک گوهر ما برده به خاک
خبر درگذشت دكتر رامین پاشایی فام، از مدیران با سابقه نظام اقتصادی و همكار عزیزمان در بانك ایران و اروپا سخت و جانکاه بود و موجب تأسف و تأثر بسیار اینجانب و همكاران در بانك صنعت و معدن گردید.
دکتر پاشایی فام در تمام دوران حیات پر برکت و کوتاه خود همواره در پی استقرار و تثبیت نظام بانکی از هیچ کوششی فروگذار ننموده و دلسوزانه و مدبرانه و با ژرف اندیشی و هوش سرشار خود در راستای اعتلای نظام اقتصادی گام برداشته و منشا اثر و تغییرات عمده ای در نظام بانکی کشور بوده است.
وی با کارنامه درخشانی که در همه مقاطع و سطوح مدیریتی به خصوص در زمان مدیرعاملی بانک ایران و اروپا داشت، توانست اقدامات بسیار اثر بخش و تاثیرگذاری را در دوران تحریم ها و پس از برجام در جهت کمک به شکوفایی اقتصاد کشور از خود به یادگار بگذارد كه اثرات و بركات آن همچنان مشهود است.
بدون تردید مرحوم دكتر رامین پاشایی فام از نیکنامان عرصه بانكداری بوده و دریغا که از بین ما رفت تا بانکداری کشور یکی از برجسته ترین سرمایه های خود را از دست بدهد.
اینجانب مصیبت وارده را خدمت خانواده محترم آن مرحوم، همكاران نظام اقتصادی و بانكی كشور و به خصوص همكاران عزیزم در بانك صنعت و معدن و بانك ایران و اروپا تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز از دست رفته غفران و مغفرت واسعه و برای بازماندگان شكیبایی و سلامتی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
حسین مهری-30 تیرماه 1398

برچسب ها:

بانك صنعت و معدن